ייעוץ ראשוני ללא עלות! אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  הקמת סטארט אפ

  הקמת סטארט אפ הינו תהליך מורכב ומאתגר – אך מתגמל ומספק ביותר. מדובר בתהליך המורכב ממספר שלבים מרכזיים, בסופם תראו את הרעיון שלכם צומח לכדי עולם ומלואו – וצובר תאוצה. משרד רו"ח פטל את גינזבורג יבצע את השלבים הללו בהצלחה, ויספק מענה בסטנדרט גבוה ללקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי.

   

  הקמת סטארט אפ: שלבים שונים

  ישראל ניצבת בחזית הטכנולוגיה בתקופה האחרונה, כאשר יותר ויותר יזמים מבקשים לפתח את הרעיון החדשני שלהם ולהפוך אותו למוצר – במסגרת הסטארט אפ שיקימו. על מנת להתחיל בתהליך הקמת סטארט אפ, ולהגשים את החזון שלכם, יש להתייעץ עם רואה חשבון, שילווה אתכם במספר שלבים עיקריים:

  • פיתוח הרעיון והפיכתו למיזם. כלומר, מדובר בשלב מאתגר, הכולל ניצול המומנטום כמו גם תיקוף הרעיון שלכם על ידי המוכנות לסיכון אישי וזיהוי ההזדמנות.
  • בהמשך, אתם מגיעים לשלב ה-seed, שלב בו יהיה עליכם להשקיע רבות בבניית בסיס העסק – תוך מענה על מספר חזיתות במקביל: גיוס כספים, איתור וגיוס לקוחות, הצבת יעדים ומענה עליהם באופן שישרת את הפרויקט שלכם בטווח הארוך ועוד.
  • לאחר שביצעתם פעולות אלו בהצלחה, מצאתם מקורות מימון ולקוחות לפרויקט וכן הלאה, כעת אתם ניצבים בפני השלב הבא: הקמת הסטארט אפ בפועל, כאשר אתם מתחילים לראות רווחים ראשוניים המממנים את פעילות המיזם. העבודה המאתגרת איננה פוסקת, כאשר גם כעת עליכם לגייס מקורות מימון להמשך – ולבסס את הייחוד שלכם על פני המתחרים. עם זאת, מדובר בשלב חשוב המכין אתכם לשלב הבא:
  • שלב הצמיחה מעיד על כך שהמיזם שלכם נהנה מהכנסות נרחבות ומשמעותיות. המיזם שלכם צובר תאוצה ניכרת – כאשר הרווחים שלכם משמשים כסמן ברור לכל זאת.

   

  הקמת סטארט אפ בישראל

  לאורך שלבי הקמה אלו ואחרים, תדרשו להתייעץ עם רואה חשבון מקצועי ואמין. משרד רו"ח פטל את גינזבורג מתמחה, בין היתר, בביקורות דו"חות כספיים, פתרונות מיסוי, הנהלת חשבונות, שירותי cfo חיצוניים ועוד.

  ייעוץ ראשוני ללא עלות! אנחנו כאן בשבילכם

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  מלאו את הפרטים הבאים

   איך להקים סטארט אפ

   פיתחתם מוצר ושואלים את עצמכם כעת: איך להקים סטארט אפ? מדובר באחת השאלות המרכזיות של השנים האחרונות, בייחוד לאור העובדה שישראל צועדת בחזית הטכנולוגיה. משרד רו"ח פטל את גינזבורג מספק מגוון שירותים ללקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי. שירותים אלו כוללים, בין היתר, פתרונות מיסוי, הנהלת חשבונות, שירותי cfo חיצוניים ועוד. מענה זה הינו מקצועי, מדויק, אדיב ויעיל. הכול, בכדי לסייע לקהל הלקוחות ולענות על דרישותיהם.

   איך להקים סטארט אפ? בליווי רואה חשבון!

   השנים האחרונות הביאו בשורה של ממש בתחום הטכנולוגיה, בעולם בכלל ובארץ בפרט. אין זו הפתעה כלל מדוע מכנים את ישראל "אומת ההיי טק", הרי מיטב אזרחיה עובדים קשה מדי יום – ומפתחים רעיונות ומוצרים חדשים. הכול, על מנת להציב את המדינה בחוד החנית – ולקדם את החברה שלנו ככל האפשר. כדי שניתן יהיה להמשיך ולקדם זאת גם כיום, רבים שואלים את עצמם את השאלה הבאה: איך להקים סטארט אפ?

   מדובר בשאלה חשובה, שהתשובה עליה מורכבת וחשובה לא פחות – ודורשת את סיועו של רואה חשבון מקצועי, איכותי ואמין. כך תוכלו לפתח את הרעיון ולקדם אותו, תוך כדי שאתם רואים אותו קורם עור וגידים. שלב אחר שלב, תבנו מודל עסקי המותאם אישית למיזם שלכם תוך הצבת היעדים הרלוונטיים והגשמתם המוצלחת. בהמשך הדרך, תלמדו כיצד לגייס השקעה, באיזה שלב בתהליך הקמת הסטארט אפ יש להתחיל בגיוס הכספים ועוד.

   תהליך הקמת סטארט אפ

   החל מבחירת הרעיון עבור הסטארט אפ, בדיקת הכדאיות של הפרויקט וההיתכנות שלו, ההיבטים המשפטיים של הסטארט אפ והקמתו, דרכי גיוס הכספים עבור הפרויקט ועד בניית התכנית העסקית שלו – שלבים אלו ואחרים יסייעו לכם בהגשמת החזון שלכם. משרד רו"ח פטל את גינזבורג ילווה אתכם בתהליך העבודה, ויציע שירות מקצועי בתחום הנהלת חשבונות, ייעוץ ותכנון מס, ייעוץ וליווי עסקי ועוד. מעבר לכך, ניתן מענה ברמת זמינות גבוהה, יחס אישי לצד ליווי שוטף של צוות קבוע ועוד.

   הקמת סטארט אפ

   ייעוץ ראשוני ללא עלות! אנחנו כאן בשבילכם

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
   מלאו את הפרטים הבאים

    סוכנות שיווק דיגיטלי