ייעוץ ראשוני ללא עלות! אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  פתיחת חברה בע"מ

  מהי בכלל חברה בע"מ?

  חברה בע"מ הינה התאגדות של מספר אנשים יחדיו, או אדם אחד לצורך ביצוע פעילות עסקית, בדרך כלל למטרות רווח. חברה בע"מ מנוהלת ע"י מניות והמחזיקים בהן נקראים 'בעלי מניות החברה'. חברות פרטיות רבות מוחזקות למעשה ע"י מספר מצומצם של בעלי מניות ואף לעיתים ע"י בעל מניות יחיד.

  למה?

  כל פעילות עסקית ניתן לקיים תחת עוסק מורשה או תחת חברה בע"מ. כאשר שוקלים את היתרונות הטמונים בכל סוג פעילות יש לזכור: התאגדות כחברה בע"מ תורמת רבות לתדמית העסק ויוצרת תמונת מצב רצינית ומוצלחת יותר בעיני הלקוחות אליהן אנו פונים, וכן טומנת בחובה יתרונות רבים נוספים. את היתרונות ניתן לחלק למספר מישורים ובהם שניים עיקריים. הכלכלי והמשפטי.

  המישור הכלכלי- המיסוי על חברה בע"מ עובד בצורה שונה לחלוטין מאשר על עסק הרשום כעוסק מורשה. בהנחה וחברה לא מחלקת רווחים , המס המושת עליה הוא 23% בלבד ( נכון לשנת 2020). כמו כן, גם הביטוח הלאומי אותו תשלם החברה יהיה רק לפי מה שהיא מחלקת במשכורות הניתנות על ידה לעובדים. למעשה החברה יכולה לא לחלק רווחים ולהשתמש בכסף ש "נחסך" בעקבות המס המופחת על מנת למנף את פעילותה העסקית. במישור המשפטי, כאשר עסק פועל תחת מסך של חברה בע"מ אזי אם החברה נקלעת לקשיים מפעילותה לא יוכלו הנושים לפעול כנגד בעל המניות משום שקיים מסך בינו לבין החברה, מה שלא נכון להגיד לגבי עוסק מורשה שהוא למעשה העסק.

  עלויות

  רישום חברה בע"מ כרוך בעלויות של הגשות טפסים ותשלומי אגרות שונות. את הרישום עצמו תעשה החברה באמצעות עורך דינה. משרדינו מייעת לעסקים מהי הדרך הנכונה בשבילם וכן אנו משתפים פעולה עם משרדי עורכי דין על מנת לספק ללקוחותינו את המטריה המושלמת ביותר עבורם.

  ייעוץ ראשוני ללא עלות! אנחנו כאן בשבילכם

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  מלאו את הפרטים הבאים

   ייעוץ ראשוני ללא עלות! אנחנו כאן בשבילכם

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
   מלאו את הפרטים הבאים

    סוכנות שיווק דיגיטלי