ייעוץ ראשוני ללא עלות! אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  שירותי cfo

  שירותי cfo, המוכרים גם בתור שירותי ניהול כספים במיקור חוץ, ניתנים לחברות במגוון תחומים – החל מסטארט אפים ועד עסקים בסדר גודל קטן ובינוני. מענה מקצועי זה, מטרתו לסייע להנהלה של החברה לקבל את מלוא ההחלטות הפיננסיות המתאימות ביותר – ובהתאם לצרכי החברה. משרד רו"ח פטל את גינזבורג מספר שירותים אלו באופן מקצועי ואמין, ובסטנדרט גבוה. זאת ועוד, על מנת להבטיח כי הטיפול בתיק יענה באופן שוטף על מגוון דרישות הלקוח.

   

  מה כוללים שירותי cfo?

  מגוון עסקים קטנים ובינוניים בארץ נאבקים להתנהל היטב מבחינה פיננסית, כאשר תהליך קבלת ההחלטות שלהם במקרים רבים שגוי מיסודו. בשל כך, חברות רבות פונות אל רואי חשבון מנוסים, ומבקשים מהם שירותי cfo. שירותים אלו, אשר משמעותם היא ניהול מחלקת הכספים של החברה במיקור חוץ, יעניקו לחברה את היציבות הפיננסית הדרושה לה כל כך.

  שירותים אלו כוללים, בין היתר, את הנקודות הבאות:

  • ייעוץ לדרג הניהולי של החברה בתחום הפיננסים והמיסוי
  • הכנת תקציב שנתי לחברה, כמו גם אסטרטגיה פיננסית לטווח הארוך
  • היערכות בתחום תהליך ה-Due diligence
  • ייסוד החברה ועריכת ההסכמים הפנימיים שלה
  • ניהול חשבונות הבנק של החברה, לצד ניהול התזרים שלה
  • ניהול פגישות דירקטוריון באופן קבוע
  • ועוד.

   

  שירותי ניהול כספים

  החל מניהול תקציב החברה, ניהול תזרים המזומנים שלה, הנהלת חשבונות ושכר, קיום ישיבות דירקטוריון ועד ניתוח רווחיות באופן קבוע – שירות בתחום ה-cfo הינו בעל ערך רב. כדי שתוכלו גם אתם להיות עם היד על הדופק בכל הנוגע אל ההתנהלות הכלכלית של החברה שלכם, משרד רו"ח פטל את גינזבורג יסייע לכם – תוך מתן שירותי ניהול כספים במיקור על הצד הטוב ביותר. מדובר במענה איכותי מהמעלה הראשונה, תוך עמידה במלוא הדרישות והנהלים במסגרת החוק. כמו כן, ניתן שירות נוסף כדוגמת רישום חברה פרטית, שווי רכב מגולם, תכנון מס החייב בדיווח ועוד.

  ייעוץ ראשוני ללא עלות! אנחנו כאן בשבילכם

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  מלאו את הפרטים הבאים

   ייעוץ ראשוני ללא עלות! אנחנו כאן בשבילכם

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
   מלאו את הפרטים הבאים

    סוכנות שיווק דיגיטלי