ייעוץ ראשוני ללא עלות! אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  תכנון מס

  באמצעות תכנון מס מוקפד ומדוקדק, ניתן יהיה להפחית את שיעורי המס אותם אמורים לשלם הנישומים. את מלאכת תכנון מס יש לבצע היטב, תוך שיתוף פעולה עם רואה חשבון מיומן ומנוסה. משרד רו"ח פטל את גינזבורג יסייע לכם בנושא זה כראוי. לצד שירותי תכנון המס, ניתן מענה מתקדם גם בתחום פתיחת תיק ניכויים, פתיחת חברה בארץ, שירותי הנהלת חשבונות ועוד – כאשר המענה המתקבל הינו ברמה הגבוהה ביותר, וכולל מתן יחס אישי לקהל לקוחותיו.

   

  לבצע תכנון מס במדויק ובאחריות

  ישנן דרכים שונות לברר על הפחתת שיעור המס אותו תצטרכו לשלם. כלומר, על ידי תכנון מס מוקפד, איכותי ומקיף, תוכלו גם אתם להבין מהם שיעורי המס אותו תשלמו – והאם ניתן להפחית את הסכומים. פעולה זו דורשת הבנה מעמיקה בחוקי המס, כמו גם ידע ויכולת לתכנן את המשך הדרך באופן העומד בתקנות וחוקי המדינה.

  כדי לבצע את תכנון המס כראוי, ובאופן שייטיב עמכם, מומלץ ליצור קשר עם רואה חשבון; מומחה המשמש כגורם מקצועי מוסמך בעל הכישורים לבצע את הבדיקה. תחום המיסוי הינו מורכב גם כך, כאשר כללים, הנחיות ומונחים רבים אינם בהכרח ברורים לכלל בעלי העסקים. בזכות שיתוף הפעולה עם רואה חשבון מנוסה, תוכלו גם אתם לקבל ייעוץ מס המתבסס על תשומת לב מלאה לכל הפרטים – קטנים וגדולים כאחד.

  כמו כן, נדגיש כי תהליך הייעוץ ותכנון המס מתבסס על מספר פרמטרים חשובים: החל מבחינת כלל המיסים הרלוונטיים, בחינת תכניות עתידיות, הפחתת תשלום המס ועוד.

   

  תכנון מס לשכירים ועצמאיים

  החל מתכנון או הימנעות ממס, תכנון מס בינלאומי ועד הקטנת החשיפה לכפל מס – משרד רו"ח פטל את גינזבורג יסייע לכם בתחום מורכב זה ויספק מענה מתקדם ואיכותי. בנוסף, השירות שניתן ללקוחות – הן מהמגזר הפרטי והן מהמגזר העסקי – מסייע להם בתחומים כדוגמת הנהלת חשבונות, רישום חברה פרטית, שירותי cfo, פתיחת עסק חדש ועוד.

  ייעוץ ראשוני ללא עלות! אנחנו כאן בשבילכם

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  מלאו את הפרטים הבאים

   תכנון מס החייב בדיווח

   תכנון מס החייב בדיווח יתבצע תוך שיתוף פעולה עם רואה חשבון מקצועי. כאשר אנו מדברים על תכנון המס המחויב בדיווח, הכוונה היא לעבודתה של רשות המסים להיאבק בכל התכנונים הלא לגיטימיים – תוך הגדרת הדרכים לבצע זאת. מעוניינים לדעת האם גם אתם נדרשים בתכנון מס המחויב בדיווח? מעוניינים לבצע זאת כהלכה? משרד רו"ח פטל את גינזבורג יסייע לכם כראוי. זאת לאור הניסיון הרב שהוא מחזיק במתן שירותי ראיית חשבון – הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי.

    

   תכנון מס החייב בדיווח – דגשים שונים

   על מנת להתמודד כראוי עם תכנוני המס הלא לגיטימיים והאגרסיביים, רשות המיסים ניסחה את חובת הגילוי לתכנונים אלו – כאשר הוגדרו בהתאם הפעולות המשמשות כתכנון מס החייב בדיווח. זאת לצד אופן הדיווח שלו כמו גם את היקפו. לשם ביצוע המשימה כראוי, ובאופן שקוף ככל הניתן, יש לפנות אל רואה חשבון.

   לאורכו של שיתוף הפעולה המקצועי, תוכלו בין היתר לפקח על תשלום שקיבלתם מקרוב. זאת, כאשר מדובר בסכום העומד על כ-2 מיליון ₪ לכל הפחות. כמו כן, תדרשו בדיווח המס במקרה בו מכרתם נכס אל קרוב – ונוצר הפסד של 2 מיליון ₪ לכל הפחות, כאשר על סכום זה להתקזז במלואו או בחלקו בשנת המכירה – או כשנתיים לאחר סיום השנה המדוברת. דוגמא נוספת לדיווח המס הינה מחילה על חוב של קרוב ועוד.

   תכנון מס בפרישה

   כך או כך, על מנת לבצע את תכנון המס החייב בדיווח היטב, יהיה עליכם בראש ובראשונה לחפש אחר רואה חשבון מנוסה, מקצועי, אמין ואחראי. מומחה זה יהיה בקיא בהנחיות השונות של רשות המיסים ושל ועדת הכספים של הכנסת – ובהתאם ינחה אתכם מה יש לבצע. משרד רו"ח פטל את גינזבורג יסייע לכם בנושאים אלו וילווה אתכם לאורך כל הדרך. בנוסף, ניתן שירות מקצועי כדוגמת הנהלת חשבונות, רישום חברה פרטית, שווי רכב מגולם ועוד.

   ייעוץ ראשוני ללא עלות! אנחנו כאן בשבילכם

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
   מלאו את הפרטים הבאים

    סוכנות שיווק דיגיטלי